Německý Legoland si užije celá vaše rodina
By: Fido

Budou mít vaše děti narozeniny a vy byste pro ně chtěli připravit originální dárek, který pro ně nebude ani tak hmotný, jako spíše zážitkový? Pak je vezměte do Německého Legolandu. Zažijete spoustu zábavy, kterou si vaše děti skutečně užijí.

Poznejte jedinečný pohádkový svět, který je sestaven z více jak 50 milionů kostiček. Podívejte se tam, kde se rozzáří všechny dětské oči a odkud bude složité dostat vaše děti zpět. Každý z nás určitě lego dobře zná a každý si z něj jistě zkoušel někdy něco postavit. Je to zábava, která vtáhne jak malé, tak i nás dospělé. Nyní máte jedinečnou možnost dostat se do světa, kde je vš e vyrobeno z lega.

Německý Legoland leží jen kousek od našich hranic a najdete tu jak atrakce, tak i spousty podívané. Tento zábavný park byl vytvořen již v roce 2002. Hned u vstupu je připravena báječná zábava, vstup a celý park je postaven z kostiček oblíbené stavebnice. Nově se můžete podívat do období faraonů a pyramid. Městečko projedete vláčkem, který dokonce projede i tunelem, z vláčku si prohlédnete městečko jako na dlani. Další skvělá atrakce je země rytířů, kdy na zádech ohnivého draka jedete rychlostí až 60 km/hod. Projedete se hradem až do dávno zapomenutých dob a dokonce budete moci rýžovat zlato.

Dále se pak můžete projet autíčkem pro 4 osoby a prohlédnout si tak celý park. Z vyhlídkové věže, pak budete mít celý park krásně na dlani. Vydat se také můžete na expedici džunglí a tam se projedete v kanoi do pralesa, krásná laguna vás okouzlí a dokonce uvidíte i dinosaury. Podívat se také můžete do Safari, kde uvidíte 90 zvířat. Zážitky si odsud odnesete skutečně velké a rozhodně se máte na co těšit. V Minilandu si pak můžete prohlédnout repliky slavných měst Evropy. Vezměte své děti tam, kde je spousta zábavy a kde se budou určitě velmi bavit. Dopřejte jim neskutečně kouzelný zážitek.