Tropical Islands – zábava pro děti i dospělé
Určitě jste již o tomto německém aquaparku slyšeli a možná byste jej také velmi rádi se svými dětmi navštívili. Je otevřený nonstop a má kapacitu přes 6600 lidí.

Kde Tropical Islands najdete?

Tropical Islands se nachází asi 60 km od Berlína. Z Prahy je to otázka zhruba 3,5 hodiny. Aquapark je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, protože je tu nekonečně mnoho zábavy pro každého. Pokud byste zde rádi byli i přes noc, máte možnost se ubytovat. Nechybí tady spousta občerství, restaurace a vše, co máte rádi.

Možnost ubytování máte v chatičkách, stanech, nebo můžete spát na lehátku u vody. Teplo je zde po celý rok a to nejen v létě. Užít si můžete nádherných 30 stupňů a vykoupat se v modré laguně můžete v ještě o 2 stupně teplejší vodě.

Zabaví se skutečně všichni

Zábava pro děti, teneegery, ale i důchodce tu jede naplno. Lidé si užívají vodních radovánek, ale i relaxace. Voda je zde čištěná speciální filtrací, a proto je velmi kvalitní a dokonce i pitná. Bazény jsou zhotoveny z nerezové oceli a to především z hygienických důvodů.

Do aquaparku se dostanete buď po vlastní ose, nebo se můžete vydat s cestovní kanceláří, která vás tam dopraví. Najít slevu na tento zájezd je možné také na slevových portálech.

Co na vás zde čeká?

Je toho opravdu mnoho a věříme, že pokud se sem vydáte, budete odjíždět nadšeni a plni zážitků z dobrodružství.

Těšit se můžete na největší vnitřní deštný prales na světě, který disponuje 50 000 kusy stromů, keřů a tropických rostlin, které jsou dovezeny přímo z džungle. Užít si budete moci nádherných pláží a tropického moře i s brouzdalištěm, navštívit zde můžete romantickou lagunu Bali, která se může pochlubit teplotou vody 32 stupňů. 25-ti metrový tobogán, je nejvyšším tobogánem v Německu. Tropická vesnička vám nabídne unikátní chýše a přístřešky a také stylový bar, projet se zde můžete na lodičkách a děti mohou navštívit místní dětský koutek. Bude se jim tu stoprocentně líbit.