Proč na dovolenou právě do Španělska?
Proč na dovolenou právě do Španělska?

Španělsko je díky své poloze oklopeno tisíci nádhernými a čistými plážemi.Je to země  s bohatou historií kde se mísilo množství kultur a díky tomu je jako stvořená pro milovníky památek nalézající se po celém jejím území.

Při výběru památek máte nepřeberné možnosti – od osamělých starodávných hradů a středověkých měst až po římské stavby a muslimské paláce vyzdobené překrásnými poklady.

[hana-code-insert name=’sklik468x80′ /]

Španělé jsou vášnivý srdečný národ který vás okouzlí nejen svým temperamentem a veselou povahou.

Ve Španělsku se nebudete nudit.Omrzí-li vás koupání a velkolepé katedrály tak vás jistě pohltí kouzlo tareádorů a jejich krocení divokých býků nebo večerní návštěva jedné z mnoha diskoték či restaurací s živou hudbou a tancem kde posezení nad skleničkou ovocného nápoje sangrie zcela jistě opojí vaše smysly.

Není žádným tajemstvím že ze Španělska pochází jeden i vášnivý tanec flamengo který dokáže rozvášnit a roztančit i zapřísáhlého netanečníka.

Pokud se rozhodnete Španělsko navštívit nezapomeňte že Španělé se stejně jako jiné jižanské národy přizpůsobili vyšším průměrným teplotám a proto mají trošku jiný denní rytmus.Nejen že vstávají později, ale po obědě většina  z nich drží“ siestu“ tzv.pauzu která je většinou od 12-15 kdy zavřou obchůdky a snaží se stejně jako zbytek turistů užít si teplého počasí a trochu si odpočinout před dlouhým divokým večerem.

[hana-code-insert name=’inSpanelsko610x200′ /]

[hana-code-insert name=’sklik468x250′ /]