Mexiko, nabídka informací na zájezd
Mexiko, nabídka informací na zájezd

Vyberte si už nyní zájezd do Mexika nečekejte na last minute:-)

Mexiko s hlavním městem Mexico city je stát nacházející se ve střední Americe. Na severu Mexiko sousedí s USA, na jihu s Guatemalou a Belize.

Mexiko obklopuje Tichý a Atlantský oceán. Mexiko je třetím největším státem v latinské Ameriky, tvoří ho téměř 2 miliony km2. Na tomto území žije 106 202 903 obyvatel. Mexičané jsou převážně křesťanského vyznání. Platidlem v Mexiku je tzv. mexické peso, na výměnu  valut se sebou doporučuje mít americké dolary. Úředním jazykem Mexika je Španělština, ve většině turistických centrech se domluvíte i anglicky.

[hana-code-insert name=’sklik468x80′ /]

Mexiko leží v subtropickém pásmu a tropickém pásu.

Mexiko dovolená

Mexiko dovolená

Mexiko je divukrásné místo  které vás jistě nezklame pokud si ho  zvolíte za cíl vaší dovolené.
Mexiko je velká a různorodá země s různorodou kulturou. Nabízí zajímavé historické památky z indiánských dob, ducha koloniálních měst a v neposlední řadě koupání v Karibiku či Tichém oceánu.

Mexiko se může pyšnit mimořádnou boha­tostí na umělecké a kulturní památky, tisíce zvuků mexických měst, dlouhé písečné pláže, křišťálově čisté moře, úchvatné přírodní scenérie, slunce, pestré karibské bar­vy, přívětiví obyvatelé, všudypřítomná radost ze živo­ta.

Mexiko dovolená

Mexiko dovolená

Ano, to vše je Mexiko.A nebylo by to Mexiko, kdybychom nezmínili exotickou chuť tequily, margarity a dalších nápojů a také rozmanitou exotickou kuchyň. Pokud cestujete na dovolenou do Mexika posuňte si čas o 7 hodin zpět. Podívejte se na nabídku zájezdů do Mexika, nabídky last minute.

[hana-code-insert name=’inMexiko610x200′ /]

[hana-code-insert name=’sklik468x250′ /]