Chorvatsko – dovolená pro každého
Chorvatsko – krásná levná dovolená

Nynější chorvatsko tvořilo kdysi součást Socialistické federativní republiky Jugoslávie. Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších cílů dovolené českých turistů. Každoročně se jich do této krásné země vydává přes 800 000.

Chorvatsko

Láká je sem nádherná neponičená příroda, čisté moře i romantické opuštěné ostrůvky , kam se mohou vydat z přístavu na výlet.

[hana-code-insert name=’sklik468x80′ /]
V chorvatsku se můžete navštívit různá místa , avšak nejoblíbenější turistické destinace by bylo škoda opomenout. Patří sem: Makarská riviéra, Dalmácie, Kvarnerský záliv, Istrie, Národní parky, Plitvická jezera. Chorvatsko nabízí mnohem více než jen koupání. Chorvatská města se pyšní bohatou historií a památkami světového významu.

Chorvatsko

Na dovolenou do chorvatska jezdí Češi už mnoho let a i v dnešní době kdy už je možné vycestovat kamkoli jsme zůstali věrní Jaderskému moři.Není to pouhá náhoda. Pro Čechy má Jadran velikou výhodu a tou je že je to naše nejbližší moře. Navíc Chorvati jsou stejně jako my Slované a tak není problém se tu při troše snahy domluvit.

Chorvatsko nabízí dovolenou i pro ty koho nebaví jen polehávat na pláži. Pokud chcete zažít něco více dobrodružného vydejte se po Chorvatsku třeba na kolech či si zkuste sjíždět řeky na raftu.

Chorvatsko

[hana-code-insert name=’sklik468x250′ /]