Senec – Sluneční jezera, to je místo na Slovensku, kde načerpáte novou energii

Podzim a zima jsou pro lidi často náročná roční období. Pracujeme, málo odpočíváme, dny jsou krátké, šero a tma nás doprovází ráno i večer. Proto je v tomto období skvělé rezervovat si prodloužený víkend nebo delší pobyt v některém z wellness hotelů.

Právě takovéto duši i tělo povzbuzující pobyty nabízí Hotel SUN, do nějž pro jeho kvalitní služby přijíždí ročně mnoho návštěvníků nejen ze Slovenska, ale i z Čech a jiných států. Senec Sluneční jezera, kde se nachází, také láká krásným prostředím, které nadchne jak zamilované páry, tak seniory i rodiny s dětmi.

Komfortní ubytování v Hotelu SUN

Zajímavě řešený Hotel SUN je rozdělen do dvou bloků. V bloku A najdete 16 dvoulůžkových pokojů, z toho u deseti je možné využít přistýlky. Blok B disponuje 16 třílůžkovými pokoji a jedením dvoulůžkovým.

Pokud ubytování na Slovensku hledáte s větší, početnější rodinou, v bloku A jsou připraveny právě pro vás dva větší apartmány, které budou vyhovující plochou i zařízením.

Svým klientům poskytne ubytování v příjemných, čistých pokojích s nadstandardním vybavením, v nichž najdou LCD televizi, připojení k internetu, trezor, ledničku, sociálním zařízením, klimatizací…

Wellness služby pro ženy i muže

Hotel nabízí i relaxaci. K dispozici přímo v jeho prostorech je vám wellness centrum, které zahrnuje kupříkladu finskou saunu, infrasaunu, speciálně uzpůsobenou odpočinkovou zónu, venkovní bazén… Rozhodnete-li se pro wellness pobyty na Slovensku, přímo na Slunečních jezerech, strávíte nezapomenutelné chvíle se milovanou polovičkou, s rodinou či přáteli.

Rodiny s dětmi a všechny, kdo mají rádi vodní sporty a hrátky, jistě potěší, že nedaleko Hotelu SUN se nachází Aquathermal Senec, což je aquapark vyhledávaný hosty z blízkého okolí i vzdálených míst Slovenska.

Nezapomeňte si kola!

Jestli máte rádi i aktivní pohyb, rozhodně využijte možnosti projet toto hezké místo na kolech, nebo jen tak si vychutnat pěší turistiku.

Vydejte se na Slovensko, využijte ubytování Senec a krásná Sluneční jezera a užijte si skvělý relax, který vám poskytne Hotel SUN.