Nechte se inspirovat a zajeďte si na dovolenou na Slovensko

Všichni si přejeme prožít dovolenou na krásném, příjemném místě, které nám přinese odpočinek, zážitky, sportovní nebo duševní vyžití, případně poznávání nového. Každý si může přát trochu něco jiného, ale každý si přeje jedno: užít si skvělou dovolenou!

Slovensko, ač je zemí poměrně malou, nabízí spoustu příležitostí pro každého z nás. Najdete jak sportovní centra, hrady, wellness centra, nádhernou a rozmanitou přírodu, tak rušné města s malebnými zákoutími i přírodní vodní plochy.

Nechte na sebe dýchnout atmosféru některých míst Slovenské republiky, kde stojí za to strávit letní dovolenou.

HOME 66 anebo trocha Ameriky na Slovensku

Nádherné a jedinečné místo, kde byste mohli strávit bezvadnou dovolenou na Slovensku s celou svou rodinou, nebo partou přátel se nachází nedaleko našich hranic. Jde o výjimečně zařízenou dřevěnici v obci Raková v okrese Čadca na slovenské straně Beskyd.

Výzdoba a dekorace dřevěnice potěší všechny milovníky amerického stylu a Route 66. Najdete zde spoustu fotodokumentace a artefaktů právě z výprav za poznáním této slavné cesty. Vybavení zajišťuje pohodlí a komfort, k dispozici je návštěvníkům pět dvoulůžkových pokojů, pět sociálních zařízení, společenská místnost, kuchyně, jídelní kout, terasa, posezení s grilem a ohništěm a jako třešinka na dortu finská sauna s odpočívárnou.

Nebudete se rozhodně nudit! Nedaleko se nachází Malá Fatra, termální koupele Rajecké Teplice, nebo poutní místo Turzovka.

Dovolená, kterou si zaručeně užijí i děti

Hledáte-li ubytování, které by pokrylo požadavky dvou rodin s dětmi, vyzkoušejte chatu Smrek v obci Jezersko. Nejen uvnitř, ale i venku najdete spoustu vybavení pro děti a „atrakce“, které je nadchnou. Přímo v areálu chaty je dvůr s domácími zvířaty, je zde možnost jízdy na koni, nebo poníkovi, nechybí houpačky, skluzavka, pískoviště, místo pro hru fotbalu nebo volejbalu a mnohé další.

K dispozici je i venkovní posezení s krbem, WIFI, bezplatné parkování a spoustu jiných užitečností.

Výlet nabízí 9km vzdálená Belinaska jeskyně, Ski Centra, Klášterní muzeum Červený Kláštor, nebo termální koupaliště Izabela Vyšné Ružbachy.

Zajeďte si do této chaty na Slovensku a připravte tak skvělou dovolenou pro sebe i své děti.