Za krásnou pláží nemusíte daleko
Pokud milujete nádherné pláže, které přímo vybízejí k jejich návštěvě a poznání, tak rozhodně nemusíte až tak daleko. Některé nádherné pláže jsou pro nás tak blízko a dokonce je dovolená právě v těchto místech, za velmi přijatelnou cenu.

Kam se vydat za krásnou pláží?

Jedna taková krásná pláž je v Chorvatsku a je na ostrově Brač. Pláž se nazývá Zlatni Rat Beach a v překladu to znamená zlatý roh. Svůj tvar tento výběžek často mění a je to dané přílivem a odlivem. Azurové moře obklopuje výběžek, do moře se jde po světlých, oblázkových kamínkách. Na tento ostrov, se dostanete trajektem a to ze Splitu. Cesta trvá přibližně hodinu a na trajekt se můžete nalodit i s vaším autem.

Další nádherná pláž je na Egejské riviéře, kde se můžete kochat opravdu nádherným mořem a to v Oludeniz a ve Fethiy. Tyto krásné pláže patří k nejfotografovanějším plážím světa a i okolí je velmi pěkné. Všude kolem jsou skály a z nich si můžete užít tandemový seskok. Moře je opět nádherně azurové a čisté s oblázky. Pokud si vyjedete na výlet po okolních ostrovech, můžete vidět na vlastní oči malé želvičky karety obecné, které právě zde kladou svá vajíčka. Uvidíte, že pokud tuto pláž navštívíte, odvezete si opravdu krásné vzpomínky. Navštívit zde také můžete modrou lagunu, která je skutečným skvostem.

Velmi krásnou a vyhledávanou pláží je Porto Karsiki, kterou najdete v Řecké Lefkadě. Tato pláž je pláží velmi romantickou, bohužel v létě je tu hlava na hlavě a tak pokud si zde chcete užít romantické pohody a neopakovatelného zážitku, pak je třeba tuto pláž navštívit v pozdějších nočních hodinách, anebo si přivstat a přijít si užít romantiky velmi brzy ráno. Dovolenou v těchto místech si můžete koupit hned u několika cestovních kanceláří, které toto místo mají ve své nabídce. Užijte si nádhernou dovolenou na jedné z nejkrásnějších plážích Evropy.