Travel News:

Chorvatsko – dovolená pro každého

Chorvatsko – krásná levná dovolená

Nynější chorvatsko tvořilo kdysi součást Socialistické federativní republiky Jugoslávie. Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších cílů dovolené českých turistů. Každoročně se jich do této krásné země vydává přes 800 000.

Chorvatsko

Láká je sem nádherná neponičená příroda, čisté moře i romantické opuštěné ostrůvky , kam se mohou vydat z přístavu na výlet.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

V chorvatsku se můžete navštívit různá místa , avšak nejoblíbenější turistické destinace by bylo škoda opomenout. Patří sem: Makarská riviéra, Dalmácie, Kvarnerský záliv, Istrie, Národní parky, Plitvická jezera. Chorvatsko nabízí mnohem více než jen koupání. Chorvatská města se pyšní bohatou historií a památkami světového významu.

Chorvatsko

Na dovolenou do chorvatska jezdí Češi už mnoho let a i v dnešní době kdy už je možné vycestovat kamkoli jsme zůstali věrní Jaderskému moři.Není to pouhá náhoda. Pro Čechy má Jadran velikou výhodu a tou je že je to naše nejbližší moře. Navíc Chorvati jsou stejně jako my Slované a tak není problém se tu při troše snahy domluvit.

Chorvatsko nabízí dovolenou i pro ty koho nebaví jen polehávat na pláži. Pokud chcete zažít něco více dobrodružného vydejte se po Chorvatsku třeba na kolech či si zkuste sjíždět řeky na raftu.

Chorvatsko

Levné letenky a dovolená online