Last minute dovolená: Bulharsko, to jsou Zlaté Písky
V posledních letech patří Bulharsko mezi nejoblíbenější země, kam míříme za letní dovolenou. Turisté totiž zjistili, že jim má skutečně co nabídnout. Pokud toužíte po relaxaci na dlouhých písečných plážích, teplém moři, ale i památkách, vydejte se sem. Mezi nejnavštěvovanější letoviska patří bezpochyby Zlaté Písky. Navíc, ceny last minute na Zlaté Písky jsou velice sympatické.Zlaté Písky wiki

V letovisku to žije

Zlaté Písky najdete asi 20 km od Varny. Jsou ideálním místem zejména pro mladé lidi a ty, kteří vyhledávají zábavu, nevadí jim noční život a poněkud hlučnější prostředí. Ve Zlatých Pískách to zkrátka žije. Množství barů, nočních klubů, diskoték a podobných podniků láká podobně smýšlející lidi z celé země.

Překrásné pláže

Své jméno letovisko získalo zcela oprávněně podle nádherných pláží, které jsou určitě jeho největším lákadlem. I sto metrů široké pásy zlatého písku se táhnou v délce několika kilometrů. I stín je zajištěn, ať už pod zapůjčeným slunečníkem, nebo pod některým ze stromů, jimiž jsou pláže lemované.

Zlaté Písky se mohou pochlubit mělkým a teplým mořem, takže si na své přijdou i rodiny s malými dětmi, nebo lidé s tělesným omezením. Optimální doba pro návštěvu Zlatých Písků je červen – září, kdy se teplota moře pohybuje okolo 25 stupňů.

Last minute dovolená za skvělé ceny

Do Bulharska se můžete vydat i na vlastní pěst, není to tak daleko, nicméně, pokud myslíte, že zásadně ušetříte, není tomu tak. Last minute zájezdy Bulharsko od cestovních kanceláří začínají již na 7 tisících korun, a přitom se jedná o desetidenní dovolenou s all inclusive. Ať už si vyberete dopravu letecky či autobusem, můžete si být jisti, že se vám dovolená neprodraží.