Dovolená v Chorvatsku přiláká v roce 2013 ještě více turistů

Dovolená v Chorvatsku přiláká v roce 2013

ještě více turistů

Chorvatsko - vila PavicaChorvatsko je již po dlouhé roky nejnavštěvovanější zemí českých turistů v době letní dovolené. Sice trend je lehce klesající, ale nedá se předpokládat, že by dovolená 2013 byla v jiných číslech, než tomu tak bylo letos. Chorvatsko není oblíbenou zemí jenom tak. Nachází se nedaleko naší země, skvělá dopravní dostupnost i automobilem, nízké ceny a krásná příroda s milými lidmi. Že jste tam již před lety byli? Za několik let se ale hodně změní!

Příroda s prvky westernu

Nádherná příroda ve vnitrozemí, která se stala vzorem a prostředím pro natáčení známého Vinetou, ale i horká pobřeží s azurovou vodou a bohatým podmořským životem. Chorvatsko je zemí pro Čechy známou, ale nikdy se z ní nemůže stát stereotyp. Dopřejte si tak dovolenou v Chorvatsku za skvělé ceny již v kategorii first minute a dovolená u moře 2013 může začít.

Adrialand.com se specializuje na dovolenou v Chorvatsku. Můžete jej navštívit jak vlastní automobilovou dopravou, tak ale i autobusem. Díky letitým zkušenostem a tradici se můžete těšit na kvalitní služby za vynikající ceny. Již teď si lze pořídit ubytování v apartmánech, kempech, hotelích nebo vilách v nabídce first minute za bezkonkurenční ceny. Dovolená Chorvatsko 2013 začíná již teď!

Klasika, která nezklame

Mezi Čechy je v Chorvatsku oblíbeno mnoho míst. Dovolená Chorvatsko je vážně klasika, ale vybere si opravdu každý. Pokud chcete být u moře co nejrychleji a využít nízké ceny, skvělým místem je Istrie. Oblast Istrie začíná v podstatě pár kilometrů za hranicemi Slovinska a z Česka sem dorazíte klidně i za 5 hodin či dříve. Istrie je poklidná oblast s příjemnými teplotami a velkou nabídkou služeb.

Další oblíbenou oblastí je určitě Dalmácie. A to ať severní, střední nebo jižní. Za zmínku určitě stojí vyjmenovat některá hlavní střediska. Zadar, Vodice, Baška Vody, Split, Šibenik nebo Dubrovník. Vyhlášené destinace, kam míří desetitisíce a statisíce českých dovolenkářů.

Něco jiného v podobném duchu?

Chorvatsko se někomu může být zdát okoukané a tak ubytování Chorvatsko hledat nebude. Skvělým tipem jsou i země z blízkého okolí. Především Slovinsko, Itálie nebo Černá Hora. Menší počet českých turistů, nepoznaná místa a divoká příroda.