Nejoblíbenější destinací pro Čechy je opět Bulharsko

bulharsko-lozenecNejoblíbenější destinací pro Čechy je opět Bulharsko

Chystáte se opět letos na letní dovolenou k moři? Nevíte ještě kam a jaký druh dopravy zvolit? Máme pro vás tip na spokojenou dovolenou.

Pokud chcete vyrazit k moři, ale řešíte i to, aby vám tato dovolená nezruinovala rozpočet vaší domácnosti, nechcete trávit spoustu hodin na cestě a raději byste i něco levnějšího, tak pro vás bude vhodné vyrazit letecky do Bulharska.

Pokud si nejste jisti tím, zda pocestujete letecky, autem nebo autobusem, měli byste zvážit všechna pro a proti.

Autobusová doprava je vhodná pro cestování na kratší vzdálenosti, a pokud cestujete po Evropě, je tou nejlevnější variantou cestování. Bohužel se nejedná o zrovna pohodlné cestování, a pokud nejedete na dovolenou blízko, můžete v autobuse strávit i několik dní.

bulharsko-royal-beachCestování vlastním autem je sice velice pohodlné, nemusíte řešit to, zda jsou vaše zavazadla těžká a pokud se vám do auta vejde mnoho věcí, můžete si s sebou vzít cokoliv. Bohužel i zde je pár nevýhod. Doprava autem je nákladnější a je spíše vhodná, pokud nikam nespěcháte a chcete například po cestě navštívit i jiná místa. Nikdy byste neměli zapomenout na důkladné naplánování cesty.

Letecká doprava je na světě nejvíce využívaná. V porovnání s nehodovostí aut a autobusů, je také nejbezpečnějším dopravním prostředkem. Pokud se chcete rychle přepravit z místa na místo, určitě je letecká doprava tou nejvhodnější a hlavně nejrychlejší. Výhodné je také to, že si můžete zvolit město, které je nejblíže k vašemu bydlišti a letět z tohoto města. V současnosti je možné letecky vycestovat nejen z Prahy, ale také z Ostravy, z Brna nebo z Pardubic.

Přejeme vám příjemnou dovolenou v krásném Bulharsku.