Poznejte krásu Kapverdských ostrovů

Cabo Verde > Ilha de Santo Antão

Cabo Verde > Ilha de Santo Antão, Autor obrázku: antifluor

Pokud vám chybí sluníčko a nemůžete se dočkat léta, skvělou volbou a možností, jak se zahřát, je zajisté odlet do teplých krajů. Kapverdské ostrovy jsou rájem na zemi, jejich návštěvou budete zaručeně nadšeni.

Relax a klid

Hledáte-li místo, které nebude přeplněno turisty, bude mít čistou písečnou pláž a krásné moře, jsou Kapverdy tím pravým pro vás. Přestože je zde nádherně, turisté na tuto destinaci jakoby zapomínají.
Legenda říká, že tyto ostrovy vznikly tak, že Bůh po dokončení stvoření světa spokojeně sledoval své dílo, mnul si ruce a z drobečků, které z nich opadaly, vznikly právě tyto nádherné ostrovy.

Akční last minute

Tak, jako do všech destinací, i na Kapverdy se můžete dostat levněji, vyhledáte-li si let, jako například last minute Kapverdy. Podívat se tak můžete na jakýkoli ostrov, ať už na ostrov Boavista, Sal Kapverdy nebo některý jiný z deseti.

Ubytování, které nezklame

Autor obrázku: whatleydude

Hotely zde jsou velmi dobře zařízeny a kvalitní péče o klientelu je hlavním bodem, na který se hoteliéři zaměřují. Podívejte se sami, co vše dokáží nabídnout a vyberte si vám nejpříjemnější. Například hotel Oasis Atlantico Belorizonte, hotel Riu Funana Garopa nebo Iberostar Boa Vista.

Dovolená na Kapverdských ostrovech uspokojí jak milovníky pláže a nicnedělání, tak dobrodruhy, kteří se rádi podívají po okolí a krásách nových míst. Neváhejte a rezervujte si let již dnes a konec roku stravte koupáním se v průzračném a teplém moři.