Bulharsko – Slunečné Pobřeží: Last minute dovolená za báječné ceny
Na plánování letní dovolené je nejvyšší čas. Právě teď se totiž objevují zájezdy za ty nejvýhodnější ceny. Přemýšlíte letos o návštěvě Bulharska? Je to velmi dobrá volba, a to jak pro turisty, kteří chtějí prožít volné dny aktivně, tak pro ty, kteří nejraději relaxují na pláži. V Bulharsku je velké množství letovisek, mezi ty nejnavštěvovanější patří bezesporu Slunečné Pobřeží. Zájezdy do Bulharska v roce 2014 patří mezi nejvyhledávanější, tak si ten pravý nenechte uniknout.

slunecne pobrezi

Nejstarší bulharské letovisko

 

Slunečné Pobřeží najdete přibližně 30 km od Burgasu a 5 km od historického města Nesebar. Jedná se o vůbec nejstarší letovisko na bulharském Černomořském pobřeží. Již v roce 1965 přivítalo první návštěvníky. Avšak nemusíte se bát jen nemoderních budov z let 80., středisko se stále modernizuje a upravuje.

Nejlepší pláže v Bulharsku

Slunečné Pobřeží je vyhlášené svými plážemi, které jsou údajně nejlepší v Bulharsku. Táhnou se kilometry daleko, široké bývají i více než 100 metrů, lemují je promenády a romantická zákoutí.

Místní pláž je velmi čistá, pravidelně bývá oceněna Modrou vlajkou. I moře se tu svažuje jen pozvolna, proto ani rodiče s malými dětmi se nemusí koupání obávat. Na pláži je dostatečná turistická vybavenost zahrnující jak restaurace, kavárny, tak půjčovny sportovního vybavení, slunečníků a lehátek.

Last minute dovolená pro každého

Slunečné Pobřeží je velké letovisko, které žije. Proto tu nejvíce potkáte mladé lidi, kteří přes den chytají bronz u moře a večer se chodí bavit. Ovšem hotely najdete i v poklidnějších částech městečka, proto, pokud noční zábavě neholdujete, nemusíte se Slunečného Pobřeží vzdávat. Letovisko je také dobrým výchozím místem pro podnikání výletů do okolních měst za památkami.