Slunečné počasí, krásné pláže, moře s možností potápění a nádech exotiky, to jsou Kapverdské ostrovy

Autor obrázku: Gerard Reyes

Ať už máte rádi čisté, průzračné moře s nekonečnými plážemi, příjemné obyvatele, jídlo vytříbených chutí, nebo sluncem zalité příjemné večery, to vše vám nabídnou Kapverdské ostrovy. Pokud jste tam již byli, jistě budete souhlasit. A pokud jste to štěstí zatím neměli, investujte své peníze do dovolené na tomhle kouzelném místě. Nebudete litovat!

Exotika dostupná u kvalitních cestovních kanceláří

Chcete na sebe nechat dýchnout atmosféru exotiky, kapverdskou kulturu s kořeny v Africe i Evropě a vynikající tamější kuchyni? Obraťte se na spolehlivou cestovní kancelář, u které na vás dovolená Kapverdy čeká.

Jednou z takových je cestovní kancelář Monoi. Na českém trhu se pohybuje již osmnáct let a za tu dobu zprostředkovala nespočet zájezdů do této destinace. Můžete si tak být jisti komfortními službami promyšlenými do posledních detailů. Díky tomu můžete například při cestě na Kapverdy letět přes Lisabon s možností stop overu a prohlédnout si toto krásné pobřežní město! Není to lákavé? Dokonalé propojení, návaznosti a prvotřídní servis zaručují spokojenost všech jejich klientů.

Dovolená pro milovníky relaxu i aktivního odpočinku

Autor obrázku: Alain Feulvarch

Vynikající je, že Kapverdské ostrovy nabídnou to pravé jak zájemcům o sladké nicnedělání, tak těm, kteří nevydrží na dovolené pouze ležet. První skupinka zaměřená na klid si může vychutnat odpočinek na krásných plážích, poslouchat šum moře a tu a tam si udělat procházku po krásném pobřeží.

Ti, kdo mají rádi pohyb, určitě využijí surfování, rybaření či možnost potápění. Krásné moře zde nabízí nejen přírodní podívanou, ale i vraky lodí, kterých je kolem Kapverd poměrně dost.

Načerpáte energii a sílu

Díky slunci a teplému moři získáte spoustu hormonů štěstí a dobré nálady. Ostatně teploty vzduchu se pohybují kolem příjemných 24 – 29°C  a moře je vyhřáté na 22 – 25°C.

Rozhodněte se pro některý z Kapverdských ostrovů a vydejte se na dovolenou, na kterou budete rádi a s úsměvem vzpomínat.