Kanárské ostrovy, to je dovolená splněných přání s vůní moře, krásnou přírodou a vodními sporty

Autor obrázku: Pascal

Jestliže jste už měli to štěstí a Kanárské ostrovy jste navštívili v uplynulých letech, budete jistě souhlasit, že se jedná o krásné místo s kouzelnou atmosférou. Pokud jste na tomto místě zatím nebyli, neváhejte a vydejte se na dovolenou, která vám nabídne čisté moře, spoustu vodních aktivit, nádherné dlouhé pláže a sluncem zalité dny a teplé večery.

Protože jsou Kanáry osvobozeny od některých daní, jsou zde např. ceny zboží značně příjemné.

Kanárské ostrovy jsou velmi oblíbená destinace. Setkáte se tady s turisty z celého světa a uslyšíte líbezný zvuk nejrůznějších jazyků. Ať už si vyberete pro svou dovolenou kterýkoli z ostrovů, budete nadšeni.

Fuerteventura – krása pláží a odpočinek při vodních sportech

Ostrov Fuerteventura se řadí k jednomu ze sedmi největších. Vyznačuje se nejkrásnějšími plážemi a možností vyzkoušet různé vodní sporty, jako je kupříkladu windsurfing. Vstup do moře je pozvolný, což ocení nejen rodiny s dětmi, ale i senioři.

Nemusíte se rozhodně bát nudy. Mimo koupání, slunění a využití osvěžení v barech, můžete z hlavního města Puberto del Rosario podnikat výlety na jiný z ostrovů.

Letovisko Morro Jable patří na tomto ostrově k nejoblíbenějším jak pro nabídku restaurací, tak obchodů. Prozkoumat můžete i přírodní oblast El Jable, nebo bývalé hlavní město Betancuria, kde se nachází zajímavá katedrála.

Kouzelný Gran Canaria – nejnavštěvovanější ostrov Kanárských ostrovů

Na tomto ostrově najdete téměř polovinu populace Kanárských ostrovů. Hlavní město Las Palmas nabízí bohatý noční život. Děti nadchne zábavní park a aqua park nacházející se na tomto ostrově a dospělí ocení různorodost přírody i krajiny. Na Gran Canaria se nachází i písečné duny, vodní nádrže, hluboké kaňony a nádherné pláže na jihu.

Velmi výhodné nabídky last minute cestovní kanceláře www.Airstop.cz vám umožní návštěvu Kanárských ostrovů se značnou úsporou peněz.