Levné letenky do celého světa s Condor.cz

dovolená leteckyCestování po světě si oblíbilo obrovské množství lidí. Je to především díky stále dostupnějším a výhodnějším možnostem a i lepší ekonomické situaci. Přestože se zvyšuje cena ropy, letenky jsou stále výhodnější a díky silné konkurenci leteckých společností se nám tak dostává příležitost poznat svět.

Letecky k sousedům i na druhý konec světa

Letecké cestování postupně získává stále více příznivců a objevuje se i více možností leteckých zájezdů a destinací. Velice oblíbené jsou tak eurovíkendy, kdy si můžeme zaletět na nákupy nebo jen tak relaxovat k moři. Obchodní cesty, dovolené nebo poznávací zájezdy, to je již klasika. Pojďme si ale říct konkrétní tipy, kam vyrazit a jak ušetřit.

Levné a levnější

Levné letenky nám nabízejí velké možnosti. Pokud budeme uvažovat o cestě z tuzemska, oblíbenou destinací je Londýn. Ať se chystáte za poznáním památek nebo na nákupy, tato evropská metropole má rozhodně co nabídnout.

Klasickým příkladem je dále i Brusel nebo Paříž. Město Brusel je častým cílem byznysmenů a Paříž je zase klasickou destinací pro milovníky módy a umění. Odpoutejme se od klasiky a nahlédněme do vzdálenějších míst.

Letenky do celého světa

levné letenkyDíky nízkým cenám je možné se dostat do takových destinací, jako je Bombaj, Bangkok nebo Lima. Letenky do Bombaj jsou ale stále poměrně vysoké, proto je třeba počítat s včasnou rezervací.

Jak vlastně ale ušetřit? Ať potřebujete do Bombaje nebo sháníte letenky do Rio de Janeiro, je nutná včasná rezervace. Při porovnání cen leteckých společností máme šanci zjistit, že při koupi i několik měsíců předem může být cena dokonce o polovinu levnější. Samozřejmě ne vždy si jde cestu naplánovat, a proto lze využít i různých slevových akcí ve formě last minute.

Výhody za věrnost

Dalším způsobem úspory a tím i značného získání bonusů je přihlášení do věrnostních programů a klubů. Členové těchto klubů tak získávají bonusové míle, které lze směnit za letenky do vybraných destinací nebo lze čerpat jiné výhody.

Cestování je pro někoho povinnost, pro jiného zábava. Ať je to jak chce, vždy lze ušetřit a získat některé bonusy navíc. Právě ty nám mohou letecké cestování ještě zatraktivnit.