Za odpočinkem na Moravu

Za odpočinkem nemusíte notně jezdit do zahraničí, vždyť i naše vlast nabízí krásná místa k prozkoumání, ať už si přejete vidět architektonické skvosty, odpočívat v termálních lázních nebo jen tak relaxovat v přírodě. Už jste například navštívili Moravský kras? Tato krasová oblast nabízí nádherné kaňony, lesní plochy plné vápenců a více než 1000 jeskyní, z nichž nejznámější jsou Punkevní jeskyně, jeskyně Balcarka a Kateřinská jeskyně. Za vidění stojí dále propast Macocha, naplánujte si tedy výlet po řece Punkvě a vydejte se objevovat tuto oblast plnou paleontologických, archeologických i kulturních památek.

A kde se můžete ubytovat? Vyzkoušejte hotel Probe, který nabízí ubytování v blízkosti Moravského krasu. Z tohoto příjemného ubytování Macocha budete na dosah vyhlídkovým můstkům propasti a navíc si jako hosté hotelu budete moci nechat zařídit vstup do jeskyní Moravského krasu. Kromě těchto přírodních úkazů navštivte i větrný mlýn v Rudici, Klamovu Huť u Blanska nebo technické museum železa v Josefově. Máte-li rádi historické památky, k zhlédnutí se nabízí několik kostelů v okolí či zámky a zříceniny. Další tipy naleznete přímo na internetových stránkách hotelu Probe www.hotelprobe.cz.

Hotel Probe nabízí jedno z cenově nejpříznivějších ubytování Blansko. Pokoje jsou zařízeny vlastním sociálním příslušenstvím a jsou přizpůsobeny jak rodinám s dětmi, tak turistům každého věku. Z hotelu můžete podniknout spoustu zajímavých výletů či jen tak relaxovat při hře kuželek nebo si zasportovat při squashi. Samozřejmostí je možnost stravování v hotelové restauraci, zajištění výletů pro skupiny, vlastní parkoviště a úschovna kol. Neváhejte tedy, ubytujte se v hotelu Probe a vydejte se objevovat přírodní krásy či kulturní a technické zajímavosti na Moravě.