Cestujte za poznáním – exotická dovolená na dosah ruky!

Zatoužili jste po exotické dovolené, rádi cestujete a poznáváte různá místa? Cestovní kancelář Redok Travel nabízí mnoho poznávacích zájezdů, díky kterým můžete navštívit všechna zákoutí světa.

Poznávejte svět s Redok Travel

Cestovní kancelář Redok Travel nabízí poznávací, turistické, ale i pobytové zájezdy do mnoha koutů světa. V jejich nabídce najdete také exotické zájezdy do mnoha úžasných zemí, ve kterých na vás čeká spousta zážitků a chvil, které si na vždy uchováte v paměti.

Tato cestovní kancelář poskytuje zájezdy již od roku 1996. Touto dlouholetou tradicí si získala přízeň mnoha spokojených zákazníků. Redok Travel je spolehlivá a stabilní společnost poskytující vlastní zájezdy a je oceňovaná samotnými klienty.

Cestovní Kancelář Redok Travel nabízí mnoho nádherných zájezdů, které si zaručeně užijete. Pojďme si tedy některý představit.

Maroko – exotická země s bohatou minulostí

Maroko je malou zemí ležící na severozápadním okraji Afriky. Země prošla mnoha proměnami a jeho historie sahá až do starověku.

Tuto malou zemi obklopuje pohoří Atlas, poušť Sahara a atlantské pobřeží. Najdete zde tedy jak hory, tak moře. Především je zde však úžasné počasí, které se vyznačuje horkými suchými léty.

Cestovní kancelář Redok Travel nabízí dva poznávací zájezdy napříč Marokem.

1. Okruh Marokem – ale i méně přístupná místa s jeepy

Navštivte města jako Meknés, Fés, Marrakéš nebo Rabat a prohlédněte si všechny významné památky. V rámci toho poznávacího zájezdu můžete zavítat také do známých míst v poušti, v oázách, ale prozkoumat můžete také kaňony nebo soutěsky Vysokého Atlasu.

2. Maroko – velký okruh

Navštivte nádherná města, poznejte jiné zvyky, porozumějte náboženství. Velky okruh nabízí poznání celého Maroka v rámci úžasné dovolené. Vydejte se na ta všechna zajímavá a neobvyklá místa a poznejte celou tuto zemi!

Tohle všechno a mnohem víc na vás čeká, pokud se rozhodnete pro návštěvu Maroka. Exotická dovolená je skvělým zpestřením roku a nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků, spoustu aktivit i odpočinku. Navštivte http://www.redok.cz/exoticka-dovolena/ a vyberte si tu pravou dovolenou!