Nejlepší poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy, Autor obrázku: Moyan Brenn

Vymaňte se ze studených dnů a vydejte se na dalekou nebo blízkou cestu, díky které poznáte krásné místa a zajímavosti, které se vám vryjí do mysli i srdce. Přesně takovéto poznávací zájezdy nabízí cestovní kancelář Redok Travel.

Proč si vybrat poznávací zájezd u CK Radok Travel

Nejlepší vizitkou všech výrobců, prodejců a poskytovatelů služeb jsou spokojení klienti a zákazníci. A těch má tato cestovní kancelář nespočet.

CK Redok je na trhu od r. 1996 a to svědčí o jejích kvalitách. Myslí na bezpečí svých klientů, a proto nabízí cestovní pojištění, které je buď součástí  základní ceny zájezdu, nebo si ho můžete přímo v CK sjednat,  nebo rozšířit. Také CK Radok Travel nechybí Pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře a k nahlédnutí poskytuje i Koncesní listinu.

V pestré nabídce najdete nejen poznávací zájezdy, ale i lyžařské zájezdy, hvězdicové zájezdy, pobytově poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, exotiku, evropské slavnosti, aktivní dovolené, pobyty v lázních, termálech a wellness programy. Nechybí ani adventní zájezdy, školní zájezdy, zájezdy dle destinací.

Rozmanitost poznávacích zájezdů

Vyberte si například poznávací zájezdy do nedalekého Německa. Za zmínku stojí jistě koupě poznávacího zájezdu do Drážďan na výstavu orchidejí. Shlédnete na 20 000 rostlin ze 4 kontinentů světa.

Nebo si zvolte některý z vícedenních poznávacích zájezdů, třeba třídenní poznávací zájezd Drážďany – Berlín – Postupim. Dozvíte se mnohé nejen o jeho pestré historii, ale i budoucnosti. Zhlédnete bulvár Karla Marxe, bývalou berlínskou zeď, přechod do bývalého východ. Berlína – Checkpoint Charlie. Nebude chybět Braniborská brána, Říšský sněm a mnohé další. Navštívíte rozsáhlý park Sanssouci, projedete se lodí po jezerech na řece Havel  a zažijete mnoho jiného.

Pokud se chcete podívat někam dál, zkuste třeba poznávací zájezdy do Skotska. Podívat se můžete na nejkrásnější místa Skotska a ostrov Skye. Strávíte kouzelných osm dnů, během kterých poznáte Edinburgh, vystoupáte na Arthurs seat, navštívíte Holyrood Palace. Uvidíte strhující Forthské mosty, město Stirling a hrad Stirling. Navštívíte jediný rotační lodní výtah Falkirk Wheel, prohlédnete si zámek Blair Castle, uvidíte hrad Eilean Donan. Celý den strávíte na ostrově Skye, který nabízí spoustu zajímavých a mýty opředených míst.

Podívejte se na celou nabídku cestovní kanceláře Redok Travel a jistě najdete zájezd, nebo dovolenou dle vašich představ.