Seychely

Seychely

Seychely, zdroj: Exclusive Tours

Seychely, zdroj: Exclusive Tours

Seychely se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších světových destinací. Je to destinace vhodná pro milovníky kultury, jídla, ekoturistiky, ale i potápění nebo nabízí sportovní vyžití všeho druhu. Své si zde najdou i milovníci divoké fauny a flory, či luxusních resortů s nadstandardními službami. Seychely dovolená ale nemusí být jen týdenní pobyt od cestovní kanceláře.

Dovolená na míru

Na dovolenou nemusíte vybírat pouze zájezdy organizované cestovními kancelářemi. Je tady možnost individuální privátní dovolené. Toto ihned neznamená, že si celou dovolenou plánujete svépomocí, ale naopak jsou zde jasné výhody. Není třeba se ihned přizpůsobovat ostatním klientům cestovních kanceláří a můžete si nechat dovolenou připravit přesně podle vašich požadavků a bez omezení.

A přesně to platí i o dovolené na Seychely. Oblíbená destinace dle vašich konkrétních požadavků. Nejste omezeni termíny a ani jasným daným programem, který je nutný dodržovat. Vaše dovolená Seychely se může řídit podle vašich jasných kritérií.

Od rozpočtu po program

Seychely, ranní výhled, zdroj: Exclusive Tours

Seychely, ranní výhled, zdroj: Exclusive Tours

Máte připravenou jasnou částku na dovolenou, kterou nechcete překročit? Není problém. Určete si rozpočet dovolené, vyberte si program nebo si nechte poradit a nenechte si již vnucovat vybrané a nasmlouvané hotely od cestovních kanceláří. Dovolenou můžete mít čistě ve svých rukou. A tak se nabízí ideální možnosti pro milovníky poznávání, ale i pro klasické romantiky.

Nemusíte se ale obávat určit ani další požadavky. Preferujete cestování letecky nebo raději upřednostňujete lodní spojení? Můžete si libovolně vybrat cestu časově nejkratší nebo si zvolit i cestu s přestupem a strávit tak čas na více místech. Vaše dovolená je jenom ve vašich rukou.

Na Seychely privátně

Seychely, neobyčejné ubytování, zdroj: Exclusive Tours

Seychely, neobyčejné ubytování, zdroj: Exclusive Tours

Výhody privátního cestování lze uplatnit i při cestě na Seychely. Oblíbená destinace se stabilním podnebím a velmi zachovalou přírodou tak láká k návštěvě. Jak na to? Dovolená na Seychelách lze snadno zařídit z pohodlí domova přes internet. Stačí si pomocí elektronického formuláře u konkrétní cestovní kanceláře specializované na privátní cestování všechny požadavky vyplnit. Od data cestování, po rozpočet dovolené až po konkrétní požadavky individuálně zadané dle konkrétní situace.

Následně cestovní kancelář klienta kontaktuje a konzultant domluví další podmínky. Klient cestovní kanceláře nemusí ztrácet čas a vše má pohodlně připraveno. Výhody privátního cestování si v poslední době nachází stále více příznivců.