Nejlevnější dovolenou seženete prostřednictvím TravelPortal.cz

Patříte mezi spoustu zaneprázdněných osob a rodin, čekáte na tu pravou lastminute nabídku, poznávací zájezdy do konkrétní destinace a nemáte zatím vybranou dovolenou pro letošní léto? Jistě si vyberete z bohaté nabídky cestovní agentury TravelPortal.cz.

Klientům přináší databázi s více než milionem zájezdů od více než stovky prověřených českých cestovních kanceláří, která je každých 30 minut aktualizována.

Ušetřete s nákupem Last Minute zájezdu

Zvykli jsme si velmi rychle využívat výhodných nabídek zájezdů a dovolených s označením Last Minute. Jsou ideální pro všechny, kdo vyhlíží zajímavou destinaci, nebo skutečně jedinečnou nabídku za neuvěřitelnou cenu. V okamžiku, kdy se vyhovující dovolená dostane do nabídky TravelPortal.cz, ji stačí zakoupit, zabalit si a vyrazit.

Dovolené Last Minute jsou mnohdy levnější o více než 60% ve srovnání s původní cenou, ušetříte tak několik tisíc korun, které můžete využít ke komfortněji strávenému času na místě trávení dovolené.

Proč se obrátit na TravelPortal.cz

Předností této cestovní agentury není „jen“ velká nabídka zájezdů. Potěší vás i důmyslný porovnávač, díky kterému víte, že si vyberete nejvýhodnější nabídku z vámi pořadové destinace, která je v daný okamžik na našem trhu. Stačí vyplnit vyhledávací formulář.

Vyhledávat lze podle mnohých kritérií – ceny, destinace, dopravy, kategorie ubytování ale i podle preferovaných aktivit na dovolené. Nezvyklá, ale velmi zajímavá je i možnost vybírat podle obsazenosti, což uvítají zvláště ti, kdo nemají příliš v lásce přeplněné pláže.

Jakmile máte výpis s nabídkou, která dopovídá vašim požadavkům, vámi vybrané zájezdy můžete přidat k porovnání. Porovnavač jednoduše, rychle a přehledně zobrazí dovolenou za nejpříznivější cenu na trhu.

Bonusy navíc

K leteckým zájezdům můžete získat až do 1.9.2014 parkování u letiště zdarma! Stačí požádat si o voucher při sepisování cestovní smlouvy.

Další výhodou je, že na TravelPortal.cz najdete spoustu návodů, jak si správně vybrat dovolenou, zajímavé a důležité informace o jednotlivých destinacích, rady, jak zabalit a nic nezapomenout…

Obraťte se na TravelPortal.cz a získáte spolehlivého partnera při vyhledávání a nakupování nejlepší a nejlevnější dovolené.