Kde koupit letenky
Chcete odletět do zahraničí a tak je nutné koupit si letenky. Kde letenky koupit a jak je pořídit co nejlevněji? Letenky se dají sehnat přes internet a to přes některé společnosti. Velmi dobrou zkušenost mám se společností Wizzair, která nabízí letenky, ale i služby za super cenu.

Letenku jsem si koupila online a i přesto, že jsem byla díky velmi nízké ceně připravená v letadle na nejhorší, jsem byla s kvalitou služeb velice spokojena a s touto společností bych letěla i příště. Za sebe ji velmi doporučuji a věřím, že se jako společnost nepohoršila.

Další možnost, kde koupit letenky, je přímo na letišti a to v jakékoliv zemi. Většinou na všech letištích, které zprostředkovávají mezinárodní lety, jsou obchody, kde se dají sehnat letenky. Je zde hned několik společností, se kterými můžete letět.

TIP: letenky za super ceny do celého světa na Letuška.cz

Letenky se dají sehnat ale i v cestovních kancelářích, kde se prodávají kromě zájezdů i právě pouze letenky. Stačí se zeptat a uvidíte, co vám personál o letenkách poví a zda budete moci právě s touto cestovní kanceláří pouze letět.

Asi nejvíce doporučuji koupit si letenku u cestovní agentury, která prodává produkty více společnostem. Zde vám vyhledají letenku za nejnižší možnou cenu, což je samozřejmě obrovská výhoda a vy nebudete muset hledat a porovnávat ceny. To agentura udělá za vás.

Co se týká cen letenek, tak tady to platí přesně opačně, než je tomu u prodeje zájezdů, kde platí, že čím později zájezd koupíte, tím je pro vás levnější. Letenky se naopak kupují co nejdříve, protože jejich cena později už jen stoupá a let na poslední chvíli by se vám tak mohl pěkně prodražit.

Proto je nejlepší s koupí letenky nezahálet a nečekat na to, zda náhodou nepůjdou s cenou dolů, protože s největší pravděpodobností s cenou dolů společnosti nepůjdou, ale naopak.