Letenky do USA
Chcete se podívat do Ameriky a navštívit třeba New York, který již v mnohých zanechal nesmazatelné zážitky a vzpomínky, nasát atmosféru, která je úplně jiná, než tady u nás, v ČR a podívat se do země, která má bezpochyby mnohé, co návštěvníkům nabídnout? V tom případě jistě hledáte akční letenky do USA, aby vás cesta nestála tolik a vy měli více peněz na útratu.

Letenky od různých leteckých společností na jednom místě

Výborné je, navštívit internetové stránky společností, které se specializují na prodej letenek mnoha leteckých společností. Právě takovou ucelenou nabídku najdete na internetových stránkách LetenkydoUSA.net!

Můžete zde velmi rychle najít ty nejvýhodnější ceny letenek jak do USA, tak do dalších zemí světa. Vyplatí se sledovat tyhle stránky pravidelně, protože letenky akční do USA i jinde se zde objevují každý den.

Několik příkladů pro inspiraci

Kupříkladu 6. 10. 2014 se zde objevil zajímavý balík super levných akčních letenek do Ameriky – měst jako Boston, Washington, Philadelphia, Chicago, Los Angeles, San Francisco a New York od neuvěřitelných 9 000 Kč do 16 000 Kč!

Ten stejný den jste mohli zakoupit i letenky z Prahy do New Yorku, Miami a San Francisca od 11 000 Kč! Odlet byl možný z Prahy nebo Vídně.

Hned 13. 10. 2014 se zde nacházela jedinečná možnost koupit letenku na Kubu s last minute ubytováním v luxusním hotelu za pouhých 27 790 Kč!

Jednoduché vyhledávání

Nemusíte se obávat složitého vyplňování informací, budete-li chtít najít nejlevnější letenky. Stačí zadat údaje o zpáteční nebo jednosměrné cestě, odkud chcete odlétat, zadat letiště pro přílet a dvě data – odletu a návratu. To je vše! Pak už jen kliknete na tlačítko “Hledej“.

Navštivte i vy webové stránky LetenkydoUSA.net a nenechte si ujít příležitost dostat se do Ameriky a jiných států blíže či dále vzdálených za jedinečné ceny!