Lákavý mořský svět máme i v Praze! Absolvujte tu dálku z Moravy a navštivte jej!
Přemýšlíte kam vzít své dítě na výlet a rádi byste se podívali do Prahy? Pak byste jistě měli navštívit Mořský svět, který se nachází v Praze v Holešovicích.

Je zde otevřeno každý den a pro děti, ale i dospělé je zde mnoho podívané. Užít si můžete pohled na exotické ryby z celého světa, které jsou zde v přirozeném prostředí. Uvidíte zde malé rybky, ale i velké žraloky a to hned tři druhy žraloků. Obří akvárium bylo zaplněno třemi tunami mořské soli. Simulaci slunce a měsíčního světla představuje speciální osvětlení. Prohlédnout si můžete také novou expozici, která se jmenuje Království Amazonie. Akvária jsou postavena tak, aby do nich pohodlně viděly i vaše děti.

V průhledné nádrži máte také možnost nakrmit rybky sami, což se jistě bude líbit i vašim dětem. Jihoamerické ryby si můžete prohlédnout v unikátní sladkovodní nádrži. Je zde také několik druhů želviček. Model historické lodi Bounty najdete v další obří nádrži. Podívat se také můžete do podmořského světa, kde je 25 metrů dlouhá jeskyně. Vlastním pohybem můžete měnit projekci na zemi. Na vlastní oči můžete vidět krmení žraloků, či rejnoků a to přímo z rukou potápěče. Tato akce je vždy pravidelně v určitou hodinu.

Vezměte i vy své děti, nechť se podívají na to, jak vypadá svět pod mořem a nechte je prohlédnout si malé i velké ryby. Uvidíte, že budou z tohoto výletu nadšené a bude se jim celý den velmi líbit a samozřejmě se jim také vryje do paměti.

Vstupenka do Mořského světa lze také koupit na Slevomatu a to za výhodnou cenu. Rodinné vstupné je 395 Kč. Pokud vaše děti milují pohádku Hledá se Nemo, pak se jim v podmořském světě bude líbit dvojnásob, protože uvidí na vlastní oči to, jak Nemo se svým otcem a přáteli žijí.