Saidia Maroko – místo plné života

saidia

Dovolená na pobřeží Středozemního moře nemusí být jen klasické klišé, na které jsme si již dávno zvykli. Vyzkoušejte tak exotiku, která voní po nepoznaných končinách, nabízí tepající města plná života a nádherné pláže s jedinečným koupáním. Právě tyto podmínky splňuje Saidia, oblast v Maroku, která je více než vhodná na letní dovolenou.

Oblast, kde si najde každé své

Saidia je oblastí vhodná pro každého turistu. Zde si totiž najde jak dychtivý sportovec svůj oblíben nebo úplně nový sport, ale i turista cestující za poznáním nebo relaxací. Město Saidia je moderní město plné života a zábavy. Disponuje velkým přístavem pro více než 800 lodí a nabízí i velké nákupní možnosti. V okolí města jsou známé pláže, které dosahují délek i 14 kilometrů bez jediného přerušení.

Velmi oblíbené jsou v této oblasti i všechny možné letní a vodní sporty. Oblast Saidia je oblíbena díky skvělým možnostem k potápění, ale i oblíbený sport kitesurfing. Pláže oblíbené marocké oblasti nabízejí pozvolný vstup do vody a jsou tak vhodné i pro dovolené rodičů s dětmi.

Kde se ubytovat?

saidia-2Než se vydáme na dovolenou, je určitě dobré zjistit si základní informace o dané oblasti a porovnat i možnosti ubytování. Vhodné jsou na to jistě internetové stránky, specializující se na cestování. Doporučit tak lze například Cestolino, specializující se na zahraniční dovolené. Obecně lze říci, že ubytování v oblasti Saidia a samotné služby jsou na velmi vysoké úrovni. Srovnatelné například s Egyptem. Podívejme se na jeden konkrétní hotel jako příklad.

Jedním z nejoblíbenějších hotelů této oblasti je určitě Hotel Be Live Grand Saidia. Tento hotel je oblíbení díky nadstandardním službám. Příjemný mladý personál se stará 24 hodin denně o své klienty. Samozřejmě, že nechybí all inclusive, animační programy, dále možnost internetu zdarma, osušek u bazénů zdarma nebo i na pláži. Pokoje jsou klimatizované, součástí je vlastní sociální zařízení včetně TV se satelitním příjmem a telefonem. Ke koupání je připraven moderní bazén, občerstvit se lze v několika barech a potěší i večerní animační programy.