Sluneční pobřeží – krásná oblast Bulharska
Sluneční pobřeží se nachází v Bulharsku a slyšet o něm můžete také jako o Sunny Beach. Jde o místo, které je velmi rušné a kam se sjíždí každý rok o prázdninách velké množství turistů za zábavou. Té je v této oblasti více než dost. Na Sunny Beach nejde jen o slunění a koupání se, ale zážitků je tu pro vás ohromné množství.

Co vás čeká při pobytu na Slunečném pobřeží

Na Sunny Beach se nebudete nudit ani vy a ani vaše děti. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména si však na své přijdou mladí, kteří si užijí skutečnou zábavu a to nejen zábavu hudební, taneční, ale také adrenalinovou.

Noci jsou zde dlouhé a vlastně se zde ani nechodí spát. Bary a diskotéky se zavírají tehdy, kdy druhá polovina návštěvníků začíná chodit na pláž, užívat si slunečních paprsků. Pokud si chcete udělat levné nákupy, tak Sunny Beach vám nabízí neskutečné možnosti. Je zde tolik obchodů a uliček, že si budete myslet, že jste v hlavním městě naší republice, nikoliv na dovolené u moře.

Moře je tu ale velmi blízko a vy si můžete jít z pláže rovnou nakoupit, zatančit, pobavit se, zkrášlit se, odreagovat se, udělat si výlet po okolí a všude je tu velmi živo.

Navštívit můžete také krásné a historické městečko Nessebar, které vás jistě nadchne. Dostanete se sem autobusem ze Sunny Beach a to za pár minut. Je to konečná a tak nemůžete rozhodně zabloudit. Nessebar je místo, které vám ve vzpomínkách zůstane hodně dlouho a to i přes to, že nemáte třeba ani rádi historii. Dýchne na vás totiž něčím, co vás určitě dostane.

Sluneční pobřeží je místo, které byste v Bulharsku jistě nečekali a které vás velmi mile překvapí. Většina z nás si totiž nejspíše Bulharsko představuje úplně jinak, ale přesvědčte se sami například na youtube, co vás v Sunny Beach čeká, návštěvníci této oblasti sem dávají spousty videí, aby mohli informovat i ostatní o tom, jak moc živo tady je.