Hledáte levnou a krásnou dovolenou u moře? Jeďte do Bulharska!

Naši rodiče a prarodiče dobře věděli, proč je tak dobré jezdit na dovolenou právě do Bulharska. Pobyty zde byly velmi žádané, kdo jel do Bulharska, ten měl právo cítit se náležitě pyšný. Je to totiž země krásná, s čistým mořem a prosluněnými písečnými plážemi. Co se týče finanční náročnosti, je cenově dostupná, přichystá milé překvapení jak cenou potravin, tak občerstvení. I dovolená celkově přijde celkem levně.

S otevřením hranic ale jako bychom na krásy Bulharska pozapomněli. Všichni využívali možnost vycestovat někde dál, podívat se do zemí, kde dřív nemohli a je to pochopitelné. Jak čas plyne, vrátilo se ale Bulharsko zpět „do kurzu“ a nejen naši, ale i zahraniční turisté sem velmi rádi jezdí.

Nejkrásnější místa Bulharska

Nechce-li se vám zdlouhavě hledat, které z míst v Bulharsku vybrat, můžou vám přijít k užitku následující dva typy:

Slunečné pobřeží

Máte-li rádi přímořské letoviska, tohle bude to pravé pro vás. Slunečné pobřeží je totiž jedno z největších bulharských přímořských letovisek, kde najdete spoustu wellness služeb, masáží, restaurací a dalších podniků, které zajišťují zábavu a služby pro návštěvníky, jež jsou ubytováni ve více než 200 hotelích.

V blízkosti Slunečného pobřeží jsou 2 aqvaparky což uvítají především mladí návštěvníci a rodiny s dětmi. Nechybí bary s nabídkou všech světových koktejlů a také možnost vyzkoušet si nejrůznější vodní sporty.

Zlaté písky

Toto letovisko leží u Černého moře vzdáleno přibližně 20km od města Varna. Najdete zde písečné pláže s příjemným mírným klesajícím přístupem do moře, což se přímo nabízí pro návštěvu rodin s dětmi i starších turistů. Opět ani zde nechybí restaurace a bary. Díky spoustě hotelů, které Zlaté písky lemují, můžete vybírat jak dovolenou all inclusive, tak s polopenzí, nebo jen snídaní.

Bulharsko je skvělým místem, kde si svou dovolenou díky nízkým cenám, krásnému prostředí i vstřícným lidem skutečně užijete.