Skvělá dovolená pro seniory s CK Delfín travel

By: amaianos

Pokud je vám více než 55 let a toužíte s partnerem nebo s přáteli po krásné dovolené, využijte zvýhodněné zájezdy od cestovní kanceláře Delfín travel. Program „Dovolená 55+“ přináší spoustu výhod, díky kterým bude vaše dovolená naplněna zážitky i zaslouženým odpočinkem.

Co je program „Dovolená 55+“?

Jedná se o dovolenou pro seniory, kterou poskytuje cestovní kancelář Delfín travel. Program je určen osobám starším 55 let, který navazuje na původní dotace španělské vlády. Zájezdy jsou realizovány mimo hlavní sezónu, tedy na jaře a na podzim. Vy si tak můžete užít nerušenou dovolenou v teplých krajinách mimo sezónu a vyhnout se našemu nepříznivému počasí.

Kdo se může účastnit programu?

Tato skvělá mimosezónní dovolená pro seniory je speciálně určena pro klienty starší 55 let. Pokud splňujete tento požadavek a rozhodnete se navštívit některou ze španělských destinací, můžete s sebou vzít jednu další osobu jako doprovod. Tato osoba není omezena věkem.

V případě Sicílie je dosažení dotované ceny podmíněno alespoň jedním účastníkem starším 55 let. Tohoto účastníka může doprovázet libovolný počet osob různého věku.

Této dovolené pro seniory, která spadá do programu „Dovolená 55+“, se mohou za příplatek účastnit také osoby mladší 55 let, které nesplňují tyto podmínky.

Jaké výhody přináší CK Delfín travel?

Tato cestovní kancelář pečlivě vybírá ty nejlepší destinace. Program „Dovolená 55+ program“ je speciálně uzpůsoben klientům ve věku 55+ – delegáti jsou připraveni pomoci, podat potřebné informace a být vždy k dispozici. U odbavení je vždy přítomen zaměstnanec cestovní kanceláře.

Díky programu „Dovolená 55+“ můžete vycestovat do pěti různých destinací, která tato CK nabízí. Patří mezi ně: Albánie, Andalusie, Menorca, Mar Menor a Sicílie.

Pokud si zvolíte tuto dovolenou, rozhodně nebudete litovat. Cenově výhodná nabídka je perfektní pro seniory. Na tomto zájezdu si užijete spoustu zábavy, získáte mnoho zážitků a především si odpočinete!