Víte, jaké výhody získáte, pojedete-li na dovolenou do Chorvatska či Itálie půjčeným autem?

Plánujete dovolenou a zvažujete, že byste letos cestovali automobilem? Je to skvělý nápad, ostatně jet si “po vlastní ose“ má spoustu výhod! Byli byste páni svého času – mohli byste zastavit, kde a kdy byste chtěli, kdykoli změnit trasu, prohlédnout si zajímavé místa, nebo navštívit kulturní festival, na který byste náhodou narazili.

Také batožina by nebyla vůbec problém. Přece jen do kufru automobilu se vám vejde mnohem víc věcí, než když byste balili jen do cestovních kufrů a ty vám přepravoval autobus, nebo letadlo… Výhod spojených s cestováním automobilem je spousta…

Jenže má to i své úskalí. K cestování na delší trasy rozhodně potřebujete spolehlivý vůz v dobrém technickém stavu. Co dělat, když si nejste vlastním autem jisti, nebo není k cestování na delší čas dostačující? V tom případě využijte služeb autopůjčovny.

Obraťte se na kvalitní autopůjčovnu Praha s profesionálním přístupem k zákazníkům

Rozhodnete-li se zapůjčit si vůz v autopůjčovně, zvolte některou časem a klienty prověřenou. To vám zaručí spokojenost jak s vozidlem, tak komunikací a dalšími poskytovanými službami.

Právě takovou je MAD Autopůjčovna Praha. Své vozy udržuje ve vynikajícím technickém stavu a čistotě. Vozový park je velmi mladý, nejstarší vozidla byla vyrobena v roce 2011. Ceny autopůjčovny Praha jsou ve srovnání s konkurencí pro klienty velmi příznivé.

Pronajmout si vůz je levné, rychlé a snadné

K tomu, aby vám autopůjčovna Praha pronajala vůz, postačí řidičský průkaz skupiny B, průkaz totožnosti a věk nad 19 let. Společnosti zaplatíte vratnou zálohu a v domluvenou denní či noční dobu vám přistaví vybraný automobil na domluvené místo, budete-li si přát. V době od 9-20 hod. je přistavení vozidla zdarma.

V ceně půjčení vozu je i pojištění proti odcizení a havarijní pojištění, neomezený počet km, které ujedete a dálniční známku pro ČR. Na žádost je možné zapůjčit si i některé automapy, náhradního řidiče a samozřejmostí je pomoc klientům non-stop.

Právě pro využití auta na dovolenou je skvělé, že vám zapůjčí také GPS, dětskou autosedačku, držák kol, příp. lyží, sněhové řetězy, dokonce i osobního řidiče po dobu pronájmu vozidla.

Dovolená s přáteli

Problém nenastane ani v případě, když se rozhodnete jet na dovolenou s partou přátel a budete potřebovat víc vozů najednou. Autopůjčovna Praha vám nabídne zapůjčení aut za zvýhodněných podmínek.

Vyberte si z pestré nabídky nových či zánovních automobilů, které MAD Autopůjčovna Praha pronajímá a užijte si pohodovou, ničím nerušenou dovolenou se svými přáteli nebo rodinou.