Zajeďte si za exotikou s německými cestovkami

Chcete-li si naplánovat letošní dovolenou, můžete pole výběru rozšířit i o zahraniční cestovky, třeba o německé cestovní kanceláře. Právě jejich zájezdy totiž prodávají i naše cestovní kanceláře! Kupříkladu cestovní kancelář Airstop.cz.

Potápění, průzračné moře a bílé, písčité pláže

Láká-li vás vše výše uvedené, určitě se vydejte na nádherné a turisty oblíbené Maledivy. Díky pestrosti činností, které na těchto kouzelných ostrovech můžete dělat, si užije dovolenou jak rodina milující oddech, opalování a relaxaci, tak i aktivnější z nás, které nadchne potápění, plachtění, šnorchlování, nebo adrenalinový sport windsurfing.

Teploty celoročně přesahují 30°C, takže pořádně se zahřát můžete klidně hned. Teplota vody se pohybuje po celý rok mezi 27-29°C. Ať už si vyberete pro svůj pobyt kterýkoli z ostrovů, jistě budete nadchnuti jejich krásou.

Mauricius – jedna z nejoblíbenějších destinací Indického oceánu

Autor obrázku: Tim Parkinson

Pro všechny, kdo mají v oblibě korálové útesy, pláže s palmami, multikulturní města i hornatou krajinu, je jako stvořen Mauricius. Vydáte-li se na kratší výlet po ostrově, můžete si prohlédnout i banánové a čajové plantáže, nebo pole s cukrovou třtinou.

Kořeněná kreolská kuchyně pošimrá chuťové buňky všech, kdo si nechají připravit a ochutnají některé z místních vyhlášených jídel. Příznivé je, že se ceny jídla pohybují podobně, jako je to u nás. Poohlédnete-li se po jídle a pití někde mimo hotel, najdete i levnější nabídku.

V červenci a srpnu jsou nejvyšší teploty kolem 25°C, což je skutečně komfortní. Teplota vody se v těchto měsících pohybuje kolem 23°C.

Pojeďte za safari

Neopakovatelný zážitek představuje návštěva Keni. Můžete si vybrat, podíváte-li se díky safari na krásná i nebezpečná zvířata jako jsou sloni, gepardi, lvi, žirafy, nebo antilopy a další, či dáte přednost spíš podmořskému světu a bílým plážím s honosnými palmami.

Keňa však umí předvést i život ve vesnicích starších víc, než 1000 let. Jejich prohlídka ve vás zanechá jedinečný pocit. Stejně tak si v Keni můžete užít prohlídky parků, letecké safari, okružní jízdu městem Mombasa, windsurfing, potápění a mnohé další.