Příjemná dovolená v Chorvatsku? Na ostrově Cres určitě!
Jestliže si rádi odpočinete v zahraničí, chcete poznávat nová místa, hotely a okouzlující prostředí, zároveň ale nechcete cestovat příliš daleko a dlouho, skvěle se nabízí dovolená v Chorvatsku, kupříkladu na krásném ostrově Cres. Můžete zde strávit několik dní plných výletů, koupání, relaxu, ochutnáte vynikající domácí kuchyni, poznáte báječné lidi a mnohé další.

Proč právě ostrov Cres?

Na tomto ostrově se nachází jedinečná panenská příroda severního Jadranu. Jestliže nemáte rádi pláže “pukající ve švech“, ale spíše takové, na kterých si pohodlně najdete své hezké místo k odpočinku, je to to pravé pro vás. I když je tady tak krásně, mnoho turistů o ostrově netuší.

Z České republiky se sem dostanete poměrně rychle. Cesta až na Cres je dlouhá jen přibližně 850 km! Čeká na vás průzračné, čisté moře, prostředí jako z pohádky, příroda, klima prospívající zdraví dětí i dospělých a pláže s příjemným oblázkovým nebo kamínkovým povrchem.

Přístup do moře je pozvolný, takže si tady užijí rodiny s dětmi. Na své si přijdou i plavci, protože nechybí ani členité pobřeží.

Pokud se nechcete jen procházet po pláži, ležet, číst si a relaxovat, můžete podniknout zajímavé výlety a množství doplňkových aktivit. Dokonce si nemusíte odepřít ani procházky s vaším čtyřnohým kamarádem a zajišťovat mu doma hlídání. Pejsci jsou zde vítanými hosty.

Nechte se hýčkat cestovní kanceláří Nykar

Na ostrově již několik let zajišťuje kvalitní zázemí cestovní kancelář Nykar a za tu dobu skutečně ví, jak se o návštěvníky postarat. Ubytuje vás, zajistí výlety i stravování. Čeká na vás profesionální český personál, který vám přichystá výborná domácí jídla. Budete moci využít 2 – lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlky, ale také apartmány, Chorvatsko by se bez nich prostě neobešlo! Jsou 2-4 lůžkové s možností 1-2 přistýlek.

Pokud se vám ostrov Cres zalíbil, navštivte webové stránky CK Nykar, kde najdete všechny bližší informace.