Bezpečnost v SAE
Bezpečnost v SAE

Obecně se dá říci že  v SAE je velmi bezpečno a člověk se zdravým rozumem zde nepotká nic zlého. Díky velmi vysokým trestům za přestupky, krádeže a přepadení se zde se zločinnou činností setkáte jen opravdu vynímečně. SAE patří k jedné  nejbezpečnějších zemí. V SAE je i velmi propracovaná proti teroristická kontrola díky ní je zde dokonce bezpečněji něž v Evropě.

[hana-code-insert name=’sklik468x80′ /]

Vyvarujte se fotografování muslimských žen, letišť, přístavů, jakéhokoliv vybavení souvisejícího s telekomunikacemi a úředních budov či armádních zařízení. Pokud chcete zachytit na snímcích člověka, obecně platí, že s tím musí dotyčný souhlasit. Dále se vyvarujete pro amerických prohlášení. USA v SAE není zrovna oblíbeným státem.

Doporučuje se i vyhýbání se různým skupinovým demonstracím, řečem o politice zvláště o konkrétních politicích či uražení Islámu a vše co s ním je spjaté. V SAE jsou velmi přísné tresty za vlastnictví či prodávání drog, proto se nedoporučuje s těmito látkami mít cokoliv společného. Pokud užíváte léky jako antidepresiva, léky obsahující kodein, analgetika tak je nutné mít sebou ověřené kopie receptu či potvrzení od lékaře.

[hana-code-insert name=’inSAE610x200′ /]