Bezpečnost v SAE
Bezpečnost v SAE

Obecně se dá říci že  v SAE je velmi bezpečno a člověk se zdravým rozumem zde nepotká nic zlého. Díky velmi vysokým trestům za přestupky, krádeže a přepadení se zde se zločinnou činností setkáte jen opravdu vynímečně. SAE patří k jedné  nejbezpečnějších zemí. V SAE je i velmi propracovaná proti teroristická kontrola díky ní je zde dokonce bezpečněji něž v Evropě.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Vyvarujte se fotografování muslimských žen, letišť, přístavů, jakéhokoliv vybavení souvisejícího s telekomunikacemi a úředních budov či armádních zařízení. Pokud chcete zachytit na snímcích člověka, obecně platí, že s tím musí dotyčný souhlasit. Dále se vyvarujete pro amerických prohlášení. USA v SAE není zrovna oblíbeným státem.

Doporučuje se i vyhýbání se různým skupinovým demonstracím, řečem o politice zvláště o konkrétních politicích či uražení Islámu a vše co s ním je spjaté. V SAE jsou velmi přísné tresty za vlastnictví či prodávání drog, proto se nedoporučuje s těmito látkami mít cokoliv společného. Pokud užíváte léky jako antidepresiva, léky obsahující kodein, analgetika tak je nutné mít sebou ověřené kopie receptu či potvrzení od lékaře.

Tipy na last minute zájezdy a akce najdete na Dovolená.cz